Meble.com.pl - komfort na miarę

Minimalistyczne wnętrza nie lubią zbyt wielu mebli i przedmiotów. Niezakłócona niczym powierzchnia pozwala na spokojny odpoczynek. Projekt: Monika i Adam Bronikowscy. Fot. Bartosz Jarosz

Jasne wnętrza. Najlepsze projekty z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 lip 2015 08:40 (aktualizacja: 08 lip 2015 08:10)

Jasne wnętrza koją zmysły i mimo wszystko są bardzo przytulne. Zajrzyj do galerii zdjęć, podejrzyj jak mieszkają Polacy, a przekonasz się, że jasne wnętrza mogą być niesamowicie piękne i praktyczne.

Niezwykle rzadko urządzamy dziś wnętrza w ciemnych kolorach. Wpływ na to ma nie tylko moda na jasne barwy i style, które je propagują, ale również to, że w jasnych przestrzeniach czujemy się znacznie lepiej. Ściany pomalowane jasnymi, świetlistymi kolorami przyciągają więcej naturalnego światła do wnętrza. Sprawiają także, że nawet najmniejsze pomieszczenia wydają się bardziej przestronne. Jasne wnętrza dodają nam energii i pozytywnie wpływają na nasz nastrój. Jednocześnie są niezwykle wdzięczne w aranżacji, ponieważ rozbielone, neutralne kolory można w prosty sposób ożywić kolorowymi dodatkami. 

W galerii zdjęć prezentujemy dziś polskie mieszkania i domy, w których królują jasne barwy oraz naturalne materiały, które sprawiają, ze wnętrza stają się przytulne. Urządzone w różnych stylach, od niezawodnej klasyki, okraszonej stylowymi, zabytkowymi meblami, po modną nowoczesność, gdzie jasno szary beton przeplata się z meblami w minimalistycznym stylu. Wszystkie jednak mają wspólny mianownik - są jasne i przyjemne w odbiorze.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA