Meble.com.pl - komfort na miarę

Wnętrze w delikatnych, rozbielonych szarościach będzie prezentowało się nowocześnie i lekko chłodno. Warto je wówczas ożywić dodatkami, koniecznie w ciepłych, żywych kolorach. Projekt: Maciejka Peszyńska-Drews. Fot. Bartosz Jarosz

Jasny salon. Zobacz co proponują projektanci wnętrz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 wrz 2015 10:48 (aktualizacja: 25 wrz 2015 08:31)

Jasne aranżacje są nie tylko modne, ale i bardzo praktyczne. Zobacz jak możesz urządzić salon w najmodniejszych jasnych brawach - bieli i beżach.

Jeśli twoje upodobania skierowane są na jasne kolory, koniecznie urządź salon w bieli lub beżach. Dzięki nim aranżacja będzie świeża i nowoczesna, co znacznie wpłynie na wygląd całego wnętrza. 

Chcąc stworzyć modny salon, najlepiej wyjść od jasnej bazy. Białe ściany, jasna drewniana podłoga, delikatny kamień na schodach lub w okolicy kominka. Dzięki nim stworzysz doskonałą podstawę świetlistej, żywej aranżacji. Do nich zaś można dobrać dodatki w każdych kolorach. Charakteru wnętrzu nadadzą meble w mocnych, odważnych barwach. Sofa w kolorze pomarańczy lub zieleni, meble z czerwonymi frontami na wysoki połysk. Modne są również drewniane forniry, pokryte błyszczącą powłoką. Wybierając meble z rysunkiem drewna, dodamy wnętrzu przytulności. Drewno naturalnie ociepla wnętrza, a więc salon stanie się bardziej naturalny i stonowany. 

Nie bez znaczenia są także dodatki. Warto wybierać takie, który przykuwają wzrok. Mogą to być przedmioty zaprojektowane przez sławnego designera, ale równie dobrze sprawdzą się gadżety specjalnie wyszukane i niepowtarzalne w swoim wyglądzie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA