Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Zajc Kuchnie

Jednolite zabudowy kuchenne - najnowsze trendy w naszych wnętrzach

  • Autor: mg
  • 05 wrz 2017 20:00 (aktualizacja: 06 wrz 2017 13:01)

Modnym i coraz bardziej popularnym rozwiązaniem stosowanym w przypadku zabudów kuchennych jest jednolita płaszczyzna mebli. W takiej sytuacji szafki, schowki i półki zostają ukryte za frontami. Dzięki temu powstaje bardzo atrakcyjna wizualnie aranżacja kuchenna.

Meble kuchenne. Propozycje do małych wnętrz

Jednolite zabudowy kuchenne są niezwykle atrakcyjne wizualnie. Dzięki ukryciu półek i szafek za frontami otrzymujemy wnętrze o wyjątkowym, niepowtarzalnym charakterze. Co więcej, w ten sposób uzyskujemy wrażenie nieskazitelnego porządku, bowiem wszystkie niezbędne na co dzień przedmioty, akcesoria czy produkty żywnościowe skrywają się przed niepożądanym wzrokiem.

Aby nie zaburzyć jednolitej płaszczyzny, w miejscu tradycyjnych uchwytów meblowych stosuje się uchwyty frezowane lub systemy typu click. Innym praktycznym rozwiązaniem są w tej sytuacji drzwi przesuwne, w tym kieszeniowe, których skrzydła po otwarciu chowają się do przestrzeni między szafkami i nie zabierają miejsca. Minimalistyczny trend polegający na ukrywaniu urządzeń i powierzchni technicznych jest jednym z najwyraźniej obserwowanych trendów w segmencie mebli kuchennych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA