Meble.com.pl - komfort na miarę

Klasyczna kuchnia w nieco prowansalskim stylu. Nowoczesności dodaje jej blat z dekorem drewna, który zachodzi na ścianę, tworząc bezpieczną od zabrudzeń strefę. Pięknym przełamaniem barw jest także kuchenna szafa, będąca lekko na uboczu. Fot. Brigitte Kuchen

Klasyczna kuchnia. 20 pięknych aranżacji i dużo nowości

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 30 marz 2015 14:08

Klasyczna kuchnia jest niezawodna. Jeśli zależy nam na pięknej aranżacji, która będzie cieszyć oczy przez długie lata, wybierzmy ponadczasowe rozwiązania. Podpowiadamy jakie...

Klasyczne kuchnie charakteryzują się ponadczasową elegancją, która nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak klasyka nie oznacza przestarzałych rozwiązań. Współczesne kuchnie o tradycyjnym wyglądzie są nowoczesne w środku, wyposażone w zaawansowane technologicznie systemy, które znacznie usprawniają pracę w kuchni. To doskonałe połączenie piękna przeszłości z jakością przyszłości. 

Nietrudno zauważyć, że dominującą barwą wśród klasycznych kuchni, jest biel. To ona nadaje meblom elegancki styl i podkreśla detale. Dodatkowo wnosi do wnętrza poczucie lekkości i czystości, dodaje jej przestrzeni. Spośród klasycznych kuchni, możemy wybrać modele mocno zdobione lub o prostszej formie. 

W klasycznej kuchni nie może zabraknąć witryn, które dodadzą aranżacji elegancji, ale pozwolą też wyeksponować piękną porcelanę czy kryształy. Jeśli szkło w meblach jest dla nas zbyt zdobnym elementem, można wybrać witrynę, której wnętrze przesłonięte jest cienką kratką. To drugie rozwiązanie jest szczególnie popularne w kuchniach w angielskim stylu. Doskonałym uzupełnieniem klasycznej kuchni są także ozdobne cokoły górne. 

Zobaczcie jak piękna może być klasyczna kuchnia. W galerii zdjęć prezentujemy 20 wyjątkowych aranżacji. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA