Meble.com.pl - komfort na miarę

Klasyczna kuchnia bez górnej zabudowy. Zamiast niej na ścianie widnieje galeria zdjęć. Projekt: Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz

Klasyczna kuchnia. Piękne aranżacje w bieli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 lip 2017 04:42 (aktualizacja: 02 lip 2017 13:08)

Klasyczna kuchnia zachwyca jakością wykonania i ponadczasową urodą. W bieli prezentuje się szczególnie atrakcyjnie. Przekonaj się sam.

Moda na klasyczne kuchnie nie ustaje. Nic dziwnego, są one ponadczasowe i doskonale wpisują się w nowe trendy. Współczesne kuchnie klasyczne są wbrew pozorom bardzo nowoczesne. Stosowane w szafkach okucia i profile zapewniają wygodę użytkowania na najwyższym poziomie, zaś wewnętrzne systemy tj. szafki i szuflady cargo znacznie usprawniają prace w kuchni.

Nie od dziś wiadomo, że najciekawiej klasyczna kuchnia prezentuje się bieli. Kolor ten odświeża ją i sprawia, że nawet mocno zdobione fronty kuchenne prezentują się lekko. Biała barwa dodatkowo wnosi do wnętrza poczucie czystości i dodaje jej przestrzeni. Dlatego też klasyczną kuchnię w bieli możemy z powodzeniem zastosować w małym wnętrzu.

Klasyczne kuchnie to bez wątpienia raj dla miłośników elegancji. Jej nieodłącznym elementem są przeszklone witryny, które dodają aranżacji klasy, ale pozwalają również wyeksponować piękną zastawę stołową czy kryształy. Doskonałym uzupełnieniem klasycznej kuchni są także ozdobne cokoły górne.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA