Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Cristal to ponadczasowe wzornictwo, które zachwyca licznymi zdobieniami. W takiej aranżacji doskonale sprawdzą się eleganckie dodatki, jak kryształowy żyrandol czy rzymskie rolety. Fot. Meble Vigo

Klasyczna kuchnia. Te aranżacje cię zachwycą

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 gru 2015 09:06 (aktualizacja: 23 gru 2015 08:32)

Klasyczne aranżacje nie tracą na popularności. Szczególnie modne są dziś w przestrzeni kuchni.

Klasyczne kuchnie coraz chętniej wybierane są przez młodych ludzi, styl ten nie kojarzy się już wyłącznie z starodawnymi domami. Producenci oferują bowiem rozwiązania, dzięki którym klasyczne kuchnie są eleganckie i bardzo stylowe, a do tego wyposażone w nowoczesne mechanizmy.

Charakterystycznym elementem kuchni klasycznych są zdobione ramiakami fronty szafek. Kuchnie takie najczęściej występują w bieli, mają dodatki ze szlachetnych materiałów, jak drewno czy marmur oraz dekoracyjne witryny, w których eksponuje się piękną porcelanę. To bardzo elegancki rodzaj zabudowy, który niestety wymaga również odpowiedniego metrażu. Dlatego też klasyczne aranżacje projektanci polecają do kuchni w domach, niżeli w blokach. 

Klasyczne, nie oznacza wcale niepraktyczne. Współczesne kuchnie w tej stylistyce wyposażone są w nowoczesne systemy, mają zamontowane we wnętrzach szafki cargo, jak również zaawansowane technologicznie sprzęty AGD. Dzięki temu przestrzeń kuchenna jest miejscem funkcjonalnym i wygodnym. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA