Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Orland" do gabinetu to meble utrzymane w klimacie dworku staropolskiego z nutka orientu.

Klasyczne wnętrza. Dlaczego warto wybrać ten styl?

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 lis 2014 10:38 (aktualizacja: 25 lis 2014 08:30)

Jeśli chcemy, aby nasze meble za kilkanaście lat wciąż prezentowały się modnie i stylowo, warto zdecydować się na aranżację klasyczną w mieszkaniu czy domu. To ponadczasowa stylistyka, która nigdy się nie starzeje.

Styl klasyczny mebli jest nieprzemijalny i na każdym etapie wygląda modnie i wytwornie. Upływający czas może wręcz być ich sprzymierzeńcem i działać na ich korzyść - podkreślając ich wytworny klimat. Klasyczne meble wykonane są z niezwykła starannością, wyłącznie z ekskluzywnych materiałów. Pełno w nim wysmakowanych detali, które nadają meblom niepowtarzalny styl i elegancki wygląd. Stonowana klasyka wprowadza do wnętrza spokój i harmonię będącą gwarantem dobrej i przyjaznej atmosfery. Symetria i równowaga stylu jeszcze mocniej podsycą szarmancki charakter pomieszczeń, a obrazy, lustra, szlachetne tkaniny i zasłony to kropka "nad i" gustownego salonu.

Ciepłe barwy klasyki tworzą przytulny, familijny klimat. Duży stół, wygodne krzesła i sofy stanowią przyjazną i sprzyjającą spotkaniom z bliskimi przestrzeń. Klasyczne meble często są opowieścią o tradycji i historii rodziny, nadając im przez to szczególny, bezcenny walor.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najpiękniejsze kolekcje mebli klasycznych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA