Meble.com.pl - komfort na miarę

Kanapa "Maximilienne" marki Grange. Oferta: Grange, Warszawa. Fot. Grange. Urok tego modelu polega na jasnym, pastelowym kolorze oraz klasycznej formie.

Kobiecy salon i jadalnia - te wnętrza mają płeć

  • Autor: kh
  • 04 sie 2014 14:30 (aktualizacja: 07 sie 2014 08:18)

Delikatne, niekiedy filigranowe meble, utrzymane w jasnych lub pastelowych kolorach - to nieodłączny element każdego wnętrza, które tworzone jest specjalnie dla kobiety. Oto galeria mebli do salonów i jadalni, które z pewnością spodobają się kobietom.

Urządzone z myślą o delikatnych kobietach salony i jadalnie to wnętrza wyjątkowe. Subtelne, łagodne, wysublimowane i finezyjne, pełne są miękkich kształtów, eterycznych form, filigranowych dodatków i zwiewnych tkanin. Jakie meble wpiszą się w takie wnętrze? Odpowiedź na to pytanie możecie państwo znaleźć w naszej galerii.

W jej ramach pokazujemy wyjątkowe meble stworzone z myślą o kobietach i dla kobiet. Wśród nich nie brakuje ani stylizowanych kolekcji mebli skrzyniowych, filigranowych (a zarazem praktycznych) stołów i stolików o ozdobnych nóżkach, ani też komfortowych kanap i foteli, które w niczym nie przypominają ciężkich, masywnych mebli jakie kojarzą się z męskim światem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA