Wkłady do szuflad firmy Peka. Fot. Peka

Wkłady do szuflad firmy Peka. Fot. Peka

  • Autor: mg
  • 11 wrz 2017 23:03 (aktualizacja: 11 wrz 2017 23:20)

Kolor antracytowy w meblach kuchennych - jak wykreować nowoczesne wnętrze

Antracyt w połączeniu z drewnem to dynamiczne i bardzo modne ostatnio zestawienie. Zarówno klasyczne szarości, jak i naturalne odcienie drewna idealnie wpisują się w panujące trendy. Taki zestaw to synonim wyszukanej elegancji i nowoczesności.

Dwukolorowe kuchnie - sposób na niebanalne wnętrze

Kolor antracytowy w meblu zwykle występuje w formie dodatku, elementu uzupełniającego lub wstawki. Zestawiony z klasycznym drewnem sprawia, że mebel zyskuje bardziej nowoczesny, a niekiedy wręcz awangardowy charakter.

W zgodzie z najnowszymi trendami firma Peka wprowadziła linie produktów w modnym kolorze antracytowym. Wśród jej wkładów do szuflad na uwagę zasługują drewniane elementy "FineLine MosaiQ", które są nie tylko ergonomiczne, ale również zachwycają wyszukanym wyglądem. Poszczególne moduły mogą być łączone i ułożone w taki sposób, by spełnić wymagania użytkownika.

"FineLine MosaiQ" to system wykonany z dębu, dzięki czemu zyskuje jeszcze bardziej jako wizualnie atrakcyjny i no­woczesny element wyposażenia kuch­ni. Doskonale współgra ze starannie dobrany­mi frontami szafek kuchennych.

Kombinacja metalu i drewna, które składają się na linię koszy "Fioro". tworzy wizualnie atrakcyj­ny i nowoczesny element wyposażenia kuchni. Dębowe listwy świetnie komponują się z antracytem, który uwypukla ich szlachetny urok i ciepły kolor. Dno koszy zabezpieczone jest antracytową matą antypoślizgową, która utrzymuje w miejscu przechowywane przedmioty i zapobiega ich przesuwaniu.

Z kolei "Dispensa" to system typu cargo, który zapewnia doskonałą widoczność i dostęp do zawartości z obu stron. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby płynnym ruchem wysunąć całą zawartość na ze­wnątrz. 

W systemie "Pleno" półki są automatycznie wysuwane do przodu, w momencie otwierania frontu szafki. Drewniane barierki zabezpieczają produkty z przodu i sprawiają jednocześnie, że ten praktyczny wyciąg sta­je się estetycznym elementem wyposażenia nowoczesnej kuchni.

System "Magic-Corner Standard" zapewnia łatwe korzystanie z trudno dostępnej szafki narożnej. Delikatne pociągnięcie za uchwyt sprawia, że przednie kosze wyjeżdżają na zewnątrz i jednocześnie powodują przybliżenie tylnych. Wystarczy jeden, nawet lekki ruch, aby dotrzeć do całej zawartości przechowywanej w rogu. Zastosowanie eleganckich, drewnianych półek, połączonych z antracytem, dodaje klasy i charakteru temu funkcjonalnemu rozwiązaniu.

 

 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce