Meble.com.pl - komfort na miarę

Przykład wnętrza, w którym zastosowano szarą i czarną taflę szkła oraz z nadrukowanym graffiti. Fot. Komandor

Kolorowe grafiki dla dziecka i nastolatka

  • Autor: kh
  • 03 cze 2014 14:23 (aktualizacja: 04 cze 2014 08:06)

Umieszczane zazwyczaj na frontach szaf kolorowe grafiki, obrazki i aplikacje to świetny sposób na uatrakcyjnienie dziecięcych i młodzieżowych kolekcji meblowych, a także na zbliżenie brył do indywidualnych preferencji.

Wybór mebli do pokoju dziecka nie należy do najprostszych decyzji. Jeszcze trudniejszy jest zakup brył do pokoju nastolatka. Często zdarza się bowiem tak, że to co podoba się rodzicom, młodym ludziom nie przypada do gustu - i odwrotnie. Ci pierwsi koncentrują się przede wszystkim na praktycznych aspektach kolekcji, a także na... cenie, którą trzeba będzie zapłacić. Maluchy i nastolatkowie chcą natomiast by meble w ich pokoju były przede wszystkim ładne, kolorowe i odzwierciedlały ich osobowość i gusta.

Rozwiązaniem są kolekcje zarazem funkcjonalne, proste w budowie, ale również pełne kolorów i elementów, które "mogą się podobać" dzieciom i nastolatkom. Mowa o liniach wzbogaconych o różnorakie aplikacje, grafiki i obrazki. Najczęściej umieszczane są one na frontach szaf i komód, ale niekiedy można je zobaczyć również na biurkach i wezgłowiach łóżek.

Zaletą jest również to, że w przypadku niektórych kolekcji, grafiki - kiedy już się znudzą - można  w prosty sposób usunąć, albo zasłonić.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA