Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia "Luna" marki Atlas Meble Kuchenne. Nowoczesna biel w połączeniu z ciepłym kolorem pozostałych frontów oraz czarny kolor zintegrowanych z frontami uchwytów stanowią o niepowtarzalności tej kuchni. Fot. Atlas Meble Kuchenne

Kolory drewna w kuchni - pomysły na ciekawą aranżację

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 kwi 2014 12:47 (aktualizacja: 23 kwi 2014 08:38)

Ponadczasowa kuchnia w kolorze kawy z mlekiem, matowe ciemnobrązowe fronty, blat lakierowany na wysoki połysk... klasyczne, a jednak bardzo eleganckie. W takiej kuchni po prostu nie można się czuć źle.

Kuchnia utrzymana w brązowej kolorystyce z pewnością zadowoli miłośników klasycznych i bezpiecznych rozwiązań wzorniczych. Brąz to kolor neutralny, można go więc dowolnie łączyć i miksować z innymi barwami.

Zestawiając go z innymi – jaśniejszymi i ciemniejszymi frontami w odcieniach brązu czy beżu uzyskamy spokojny, zrównoważony wygląd, który będzie oddawał spokój i klasę wnętrza kuchennego. Tak samo zestaw brąz i czerń czy brąz i biel to spokojne, klasyczne połączenia. Gdy brąz połączymy z szarością, ciemną zielenią lub intensywnym fioletem wnętrze stanie się odrobinę bardziej energetyzujące i ożywcze, bardziej zdecydowane i z charakterem.

Jednocześnie jest to barwa, która we wnętrzu nie tylko daje wrażenie bardzo przyjemnego ciepła i kojarzy się z naturą - wszelkie odcienie brązu to także doskonała baza do stworzenia nawet najbardziej niestandardowej aranżacji wnętrza kuchennego. Wystarczy odpowiednio „zmiksować” brązowe fronty z ciekawym blatem kuchennym, detalami na wysoki połysk, czy nowoczesnym-metalowym stołem.

Ponadto, do kuchni w brązach świetnie pasują drewniane bądź stylizowane dodatki w stylu retro, np. doniczki na kwiaty lub zioła. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA