Meble.com.pl - komfort na miarę

Marka Designers Guilt oferuje światowej sławy tkaniny. Fot. Decodore

Kolory z przeszłością, które zaczarują Twoje meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 lut 2014 07:05

Kolory w domu są istotnym budulcem naszego samopoczucia. Warto więc, aby także meble cieszyły najrózniejszymi barwami. Niech dom będzie kolorowy.

Kolory zajmują w życiu człowieka ważne miejsce i choć mówi się, że mężczyźni odróżniają mniej barw niż mają palców u rąk, to w rzeczywistości kolorów jest mnóstwo. Wiedzą o tym szczególnie ci, którzy pracują z kolorami na co dzień. Wiodący producent farb do wnętrz, firma Benjamin Moore przywróciła do życia ponad 144 odcieni, dzięki wnikliwym analizom historycznych materiałów (tapet, próbek farb i fragmentów autentycznych polichromii), dokumentacji oraz zachowanych obiektów architektonicznych. Można je teraz zastosować we wnętrzu własnego domu dzięki unikatowej palecie "Williamsburg". Odcienie z tej kolekcji marki Benjamin Moore nawiązują do klasyki amerykańskiego designu. Są dostojne, eleganckie i stonowane.

Dzięki inicjatywie marki Benjamin Moore klasyczne, kolonialne barwy przetrwały próbę czasu. Dziś znowu mogą zdobić nowoczesne wnętrza nadając im szczególnego, dostojnego charakteru. Odcienie z palety „Williamsburg” dostępne są nie tylko jako emulsje ścienne, ale także jako emalie do drewna i metalu „Advance® 792”. Doskonale prezentują się więc jako kolor przewodni mebli.

Kolory z historią to mimo wszystko nie tylko farby. To także tkaniny tapicerskie, które dzielnie imitują wzory i kolory sprzed lat. Dzięki temu można we wnętrzu własnego domu postawić fotel, który nawiązuje nie tylko kształtem, ale i obiciem tapicerskim do tych na ludwikowskich dworach i nie tylko. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA