Meble.com.pl - komfort na miarę

Konsola może pełnić także rolę kobiecej toaletki. Jeśli zawiesimy nad nią lustro, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby własnie przy konsoli oddawać się rozkoszom kosmetycznych zabiegów. Fot.Stilema

Konsolka w salonie. 10 gustownych modeli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 wrz 2014 07:30

Dobrze czuje się w gustownych wnętrzach, ponieważ sama taka jest. Ten niedoceniany, ale niezwykle elegancki mebel to konsola.

Konsolę można określić jako stolik na wysokich nóżkach, który stoi przy ścianie. Dzięki temu, że konsole mają często malutką szufladkę, można ją stawiać w korytarzach czy przedpokoju. Tak jak każdy inny mebel, tak również konsola może być nowoczesna lub na przykład stylizowana na barokowy mebel. Niemniej jednak utarło się, że jest to mebel gustowny i w takich właśnie pomieszczeniach powinien stać.

Konsola to bez wątpienia mebel, bez którego można się obejść. Jeśli jednak odpowiednio dobierzemy ją do stylistyki wnętrza, może wówczas stanowić jego niebywałą ozdobę. Wśród wielu różnych rodzajów konsolek, dostępne są także modele na dwóch nogach, które przytwierdza się do ściany. Ten rodzaj konsoli szczególnie dobrze prezentuje się z lekko wygiętymi nogami i w czarnym kolorze lakierowanym na wysoki połysk.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA