Meble.com.pl - komfort na miarę

Na półki z książkami możemy zaadoptować wszelkie nietypowe miejsca i kąty. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz

Książki w domu. Tak możesz urządzić piękną biblioteczkę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 lip 2015 09:07 (aktualizacja: 21 lip 2015 08:11)

Książki są wspaniałą pożywką intelektualną, ale oprócz tego, doskonałą dekoracją domu. Zobaczcie jak urządzić piękną biblioteczkę.

Duża ilość książek w domu może wyglądać fenomenalnie, jednak bywa także kłopotem. Dużą ilość woluminów należy odpowiednio przechowywać, a nie zawsze w domu możemy pozwolić sobie na wielką bibliotekę od podłogi do sufitu. W takich meblach, książki wyglądają oczywiście najbardziej stylowo, jednak nowoczesne regały także potrafią pięknie wyeksponować nawet dużą ilość tytułów. 

Najmodniejsze regały na książki zachwycają geometrią. Dziś nie układa się książek jak pod linijkę, prosto i poprawnie, lecz raczej na zmianę - część w pionie, a część w poziomie - układa się je na półce po kilka sztuk wraz z domowymi bibelotami, wspiera podpórkami o zabawnych kształtach, jak również segreguje według kolorów grzbietów. Książki zyskały bowiem nową misję. Nie tylko uczą i zapewniają intelektualną rozrywkę, ale także ozdabiają domy jako wyszukana dekoracja.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA