Meble.com.pl - komfort na miarę

Regał "Fifty" na książki i nie tylko... Oferta firmy Cattelan Italia. Fot. Cattelan Italia

Książki w domu - wyeksponuj je!

  • Autor: Agnieszka Błachowska
  • 04 cze 2014 12:27 (aktualizacja: 06 cze 2014 08:00)

Mimo że rozpowszechniana jest opinia o malejącej popularności papierowych wydawnictw, nie do końca znajduje ona potwierdzenie w rzeczywistości. Książek mamy w domach dość dużo. Nie chowajmy ich „po kątach”!

Na przekór rosnącej dominacji wirtualnych mediów czy książek w wersji audio, koneserzy literatury nie rezygnują z księgozbiorów. Kontakt z ulubionym wydaniem, oglądanie oryginalnych ilustracji itp. gwarantują wrażenia jedyne w swoim rodzaju. To dlatego mają oni książki i mieć będą zawsze. Jednocześnie pamiętajmy, że nie tylko rasowi bibliofile je posiadają.

Dla tych wszystkich, którzy nie inwestują z rozmachem w gigantyczne biblioteki, a jednak muszą znaleźć jakieś miejsce na swoje (mniejsze lub większe) zbiory, mamy pewną radę: wyeksponujcie książki w ciekawy sposób. Znajdźcie dla nich oryginalną oprawę.

W naszej galerii prezentujemy kilka propozycji – inspiracji, podpowiadających, jak mogą wyglądać półki i regały na książki. Na zdjęciach pokazujemy rozwiązania zarówno na niewielkie księgozbiory, jak też na imponujące kolekcje – wymagające solidnych mebli. Na pierwszy rzut oka nie ma w nich nic szczególnego, a jednak każda z propozycji ma w sobie choć szczyptę oryginalności.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA