Meble.com.pl - komfort na miarę

Stół Stick marki La Forma. Fot. Le pukka

Kuchenny stół. Modne połączenia drewna i bieli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 wrz 2014 11:03 (aktualizacja: 27 wrz 2014 18:09)

Biel i drewno, jakże często słyszymy o modzie na to zestawienie kolorystyczne. Trend ten dotarł także do wnętrz jadalni. Zobaczcie połączenia bieli i drewna na...stole.

Modny, przyjemny dla oka i piękny w swojej prostocie. Stół, który łączy w sobie zestawienie naturalnego, pięknie usłojonego drewna z nieskazitelnością białego koloru to uniwersalny mebel, który doskonale zaprezentuje się w każdej niemal jadalni. Najmodniejsze obecnie połączenie to drewniany blat i białe nogi, jednak producenci często eksperymentują z tym połączeniem wplatając biały pas białej płyty pomiędzy masywną płytę drewna lub też prosty, biały stół delikatnie dekorują drewnianymi elementami. 

Jeśli nie decydujemy się na biały stół, bo z jakiś powodów wydaje nam się niepraktyczny, to chcąc kierować się modą na to ciekawe kolorystyczne połączenie, można wybrać całkowicie drewniany stół, wykonany z pięknego masywu drewna i ustawić przy nim białe krzesła. To także ciekawe rozwiązanie, które wniesie do wnętrza jadalni klimat naturalności i pozostanie zgodne z obowiązującymi trendami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA