Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble z frontami z kolekcji "Edan" z linii "Famili Line" to propozycja przede wszystkim do niewielkich pomieszczeń. W zestawie dostępnych jest 14 elementów. Powierzchnia aranżacji ze zdjęcia: 8 m2. Fot. Black Red White

Kuchnia do 4 tysięcy. Tak możesz ją urządzić!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 paź 2014 11:23 (aktualizacja: 22 paź 2014 08:02)

Urządzenie malutkiej kuchni tanim kosztem, nie jest wyzwaniem. Jak jednak urządzić znacznie większą powierzchnię i nie wydać na meble więcej niż 4 tyś złotych? Odpowiedź znajdziecie w artykule i galerii zdjęć.

Na rynku dostępnych jest wiele gotowych zestawów mebli kuchennych, znajdziemy je zarówno w wielkopowierzchniowych sklepach remontowo-budowlanych, jak i w ofercie znanych producentów mebli. Zalet gotowych zestawów mebli kuchennych jest wiele. Pierwszą z nich jest niska cena. Poszczególne segmenty (szafki) kosztują zwykle od 200 do 500 zł, a ich koszt zależy głównie od wyposażenia. Droższe z pewnością będą szafki z szufladami, bowiem w ich skład wchodzą prowadnice, które generują największą cenę, zaś szafki tradycyjnie zamykane drzwiczkami będą należały do tańszych opcji. Wyższej ceny spodziewać się możemy także, jeśli zdecydujemy się na wysokie szafki, typu słupek.

Dzięki możliwości samodzielnego wyboru szafek, mamy pełną kontrolę nad ostateczną ceną kuchni. Czego w przypadku kuchni produkowanej na zamówienie, nie zawsze możemy przewidzieć. Gotowe zestawy mebli do kuchni to także dobra opcja dla osób, które nie mają czasu na spotkania z projektantami, na rysowanie, planowanie i dobieranie elementów kuchni, jak fronty czy wewnętrzne wyposażenie. Wszystkie szafki pochodzące z gotowych zestawów mają tradycyjne wymiary, które dopasowane są do dostępnych na rynku sprzętów AGD, zlewów i blatów. Ponadto sam wybór segmentów i ich rozmiarów jest na tyle duży, że można je dopasować do niemal każdej przestrzeni. Jeśli więc posiadamy wymiarową powierzchnię w kuchni, bez kłopotliwych skosów czy maleńkich wnęk, to gotowa kuchnia może być doskonałym rozwiązaniem. 

W galerii zdjęć znajdziecie zestawy kuchenne, które nie kosztują więcej niż 4 tysiące złotych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA