Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia San Marino marki Gała Meble, to stonowane barwy, doskonale pasujące do skandynawskich wnętrz. Cena: około 3 tys zł. Fot. Gała Meble

Kuchnia do 5 tysięcy. Aż 20 ciekawych kolekcji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 gru 2014 12:04 (aktualizacja: 05 gru 2014 07:59)

Planując remont kuchni, warto rozeznać się w ofercie producentów oferujących gotowe zestawy mebli kuchennych. Są o wiele tańsze niż meble robione za zamówienie i nie ustępują im także w estetyce.

Meble gotowe to dobre rozwiązanie jeśli nie mamy dużych funduszy na nową kuchnię. Remont pochłania dużo wydatków, bo oprócz samych mebli kuchennych, które i tak stanowią lwią część wyposażenia, dokupić musimy jeszcze nowe płytki, farby do ścian, baterie, zlewozmywak, a niekiedy też wymieniamy AGD. Wszystko to, jeśli się ze sobą zsumuje, daje nam niekiedy niebotyczną kwotę.

Będzie ona znacznie wyższa, jeśli meble kuchenne będziemy zamawiać bezpośrednio u stolarza, czyli robić je na wymiar. Znacznie taniej jest, jeśli wybierzemy wyprodukowane już, gotowe zestawy. 

Każdy producent daje nam do wyboru wiele rodzajów szafek zarówno stojących, jak i wiszących. Dzięki temu możemy z łatwością dopasować meble do powierzchni kuchni. Nawet, jeśli w kuchni mamy malutkie wnęki czy skosy. Szafki mają standardowe wymiary, a więc z powodzeniem dopasujemy do nich blat i ADG u każdego producenta na polskim rynku. Ponadto szeroka gama kolorystyczna frontów, jak również przeszklenia i ażurowe elementy pozwalają na stworzenie indywidualnej i modnej kompozycji. Wielu producentów daje możliwość dokupienia do gotowych szafek kuchennych systemów cichego domyku w szufladach lub oświetlenia LED w witrynach. Dzięki temu meble w kuchni, mimo, że nie były produkowane na zamówienie, są w standardzie na naprawdę wysokim poziomie. 

WASZE KOMENTARZE (10) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA