Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel zamknięta w drewniane ramy. Piękna kompozycja ścienna w najmodniejszym połączeniu białego koloru i jasnego drewna. Projekt: Małgorzata Błaszczak. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia jak z marzeń. Zobacz jak mieszkają Polacy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 lis 2014 08:47 (aktualizacja: 14 lis 2014 08:48)

Duża, przestronna kuchnia to marzenie niejednej pani domu. Dzisiaj prezentujemy najciekawsze projekty z polskich domów - piękne kuchnie w różnych wielkościach oraz stylach.

Kuchnia jak marzenie dla każdego oznacza co innego. Dla jednych to klasyczne meble z dużą ilością kryształowych witryn i ogromną jadalnią na środku, zaś dla drugich to minimalistyczna aranżacja bez zbędnych ozdób, za to z ogromną, funkcjonalną wyspą. Ile gustów, tyle pomysłów na kuchnię. 

Urządzając tą przestrzeń domową, oprócz marzeń związanych z jej wizualnym wyglądem, warto zastanowić się nad jej praktycznością. Jest to cecha równie istotna, co estetyczny wygląd. Dla tych, którzy właśnie urządzają kuchnię lub mają tę czynność w najbliższych planach, przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych kuchni z polskich domów. Wszystkie zostały zaprojektowane przez naszych rodzimych architektów. 

Każda z tych stylizacji była czyimś marzeniem, które zostało zrealizowane. Mamy nadzieję, że zainspirują one także Państwa. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA