Meble.com.pl - komfort na miarę

Zabudowa w kształcie litery L doskonale prezentuje się w dużym wnętrzu otwartym na salon. Projekt: Alexander James Interiors. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia L. Modne pomysły na aranżację

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 27 lip 2016 08:13 (aktualizacja: 27 lip 2016 09:20)

Kuchnia w kształcie litery L to niezwykle wygodne rozwiązanie - do dużych i małych kuchni. Zobacz, jak można ją ciekawie urządzić oraz jakie meble wybrać.

Kuchnia w kształcie litery L ma wiele zalet. Możemy ją z łatwością dopasować do małych powierzchni pomieszczenia, ale także praca w takiej kuchni jest prostsza. Zabudowa L to możliwość wygodnego rozmieszczenia stref, po kolei, tak by praca w kuchni przebiegała w sposób ciągły. W jednym narożniku należy ustawić lodówkę, za nią dalej zlew, dużą powierzchnię roboczą, a następnie piekarnik i płytę grzewczą. Dzięki temu nie będziemy musieli chodzić po kuchni w poszukiwaniu rzeczy, bowiem wszystko będzie znajdowało się pod ręką. 

Zabudowa L pozwala również często na wygospodarowanie miejsca w kuchni na małą jadalnię. Stół i krzesła można ustawić na pustej ścianie lub w przejściu komunikacyjnym między kuchnią, a salonem, jeśli oba pomieszczenia są na siebie otwarte.  Takie rozwiązanie przyda się szczególnie, jeśli mamy kilkuosobową rodzinę, dla singla zaś doskonałym rozwiązaniem może okazać się mini bar, który kończy jedną z części zabudowy kuchennej.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najciekawsze rozwiązania i przepiękne aranżacje...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA