Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia "Ambra popiel" marki WFM to funkcjonalna zabudowa w pięknym szarym kolorze. Ciekawym elementem jest jej zakończenie, gdzie na niskiej szafce przewidziano miejsce do siedzenia. Fot. WFM Kuchnie

Kuchnia L. Najciekawsze projekty w tym kształcie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 sty 2015 11:54 (aktualizacja: 14 sty 2015 07:47)

Kuchnia w kształcie litery "L" to najczęściej stosowana zabudowa w polskich mieszkaniach. Nic w tym dziwnego, ponieważ to najlepsze rozwiązanie do wąskich i małych przestrzeni.

Kuchnia w kształcie litery "L", choć popularna ze względu na łatwe dopasowanie do małych powierzchni ma również inną zaletę - można w niej zorganizować pracę w sposób ciągły, z zachowaniem wygodnego rozmieszczenia stref kuchennych. W jednym narożniku należy ustawić lodówkę, za nią dalej zlew, dużą powierzchnię roboczą, a następnie piekarnik i płytę grzewczą. Dzięki temu nie będziemy się plątać po kuchni, a wszystko co jest w danej chwili potrzebne będzie znajdowało się pod ręką. 

Jeśli kuchnia nie jest zbyt wąska, przy wolnej ścianie można wygospodarować miejsce do spożywania posiłków, a więc ustawić mały stolik i krzesła. Takie rozwiązanie przyda się szczególnie, jeśli mamy kilkuosobową rodzinę, zaś dla singla lepszym rozwiązaniem będzie mini bar, a więc wysoki, niezabudowany od spodu blat z hokerem lub wysokim krzesłem. Taki bar można umieścić na końcu zabudowy kuchennej, jeśli przestrzeń jest otwarta na strefę dzienną. 

Kuchnie w kształcie litery "L" to doskonałe rozwiązanie zarówno do otwartych przestrzeni, jak i do zamkniętych. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najciekawsze rozwiązania i przepiękne aranżacje...

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA