Meble.com.pl - komfort na miarę

Czarno-biała aranżacja kuchni z elementami drewna. Wysokie stołki z kolorowymi siedziskami ożywiają wnętrze i nadają mu charakter. Projekt: Małgorzata Galewska. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia na wymiar. 12 pomysłów na modną aranżację

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 sie 2015 11:15 (aktualizacja: 24 sie 2015 08:02)

Kuchnia na wymiar to bardzo praktyczne rozwiązanie. Mimo że wiąże się ze sporym wydatkiem, posiada tak wiele zalet, że nie sposób je wszystkie wymienić. Zobaczcie kilka inspirujących aranżacji.

W przypadku, gdy nasza kuchnia jest nietypowym pomieszczeniem jeśli chodzi o kształt, np. wąskim, albo małym - to meble na wymiar, które możemy idealnie dopasować do wymiarów naszej kuchni będą na pewno idealnym rozwiązaniem. Są dość drogie, jednak zamawiając meble u stolarza mamy pewność, że projekt całkowicie spełni nasze oczekiwania. 

Decydując się na kuchnię na wymiar mamy wpływ na rodzaj i wykończenie frontów, blatów czy uchwytów. W takiej kuchni montowane są także komfortowe szuflady i kosze dopasowane do rozmiaru poszczególnych szafek. Dzięki nowoczesnym systemom okuć możemy je otwierać bez żadnego wysiłku i nawet bardzo obciążane szafki działają płynnie i gładko.  Możemy także zdecydować się na górne szafki klapowe z wewnętrznym oświetleniem, czy też w ogóle z nich zrezygnować.

Opcji i dostępnych rozwiązań jest bardzo wiele. Wystarczy tylko dobry pomysł i rzetelny wykonawca. Poniżej przedstawiamy kilka modnych stylizacji wnętrz kuchennych. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA