Meble.com.pl - komfort na miarę

Drewno doskonale odnajduje się w nowoczesnych aranżacjach. Najlepiej, jeśli jest niezakłócone uchwytami. Fot. Atlas Kuchnie

Kuchnia w drewnie. Te meble są teraz modne

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 wrz 2015 10:46 (aktualizacja: 09 wrz 2015 07:56)

Kuchnia z rysunkiem drewna prezentuje się naturalnie i świeżo. Zobacz propozycje producentów i sprawdź, co jest teraz modne.

Kuchnia z rysunkiem drewna kojarzy się głównie z klasycznymi aranżacjami. Możliwe, że zdobi jeszcze wiele domów naszych babć, jako tradycyjna jednorzędowa zabudowa z dużą ilością witryn i zdobionych frontów. Klasyczne kolekcje kuchni produkuje się do dziś, ponieważ są one ponadczasowe i często powracają jako modny trend. Drewno dedykowane jest również kuchniom rustykalnym.

Materiał ten odnajdzie się jednakże i w nowoczesnych aranżacjach. Szczególnie, że domeną nowoczesnych kuchni jest duża ilość pustych powierzchni (np. fronty bez uchwytów lub duże kuchenne szafy), na których słoje i rysunek drewna mogą się pięknie prezentować. Drewno daje dużo swobody w aranżacji przestrzeni kuchennej. Dobrze prezentuje się z modnymi obecnie lakierowanymi powierzchniami. Zarówno w zestawieniu z nimi, jak i znajdując się pod błyszczącą powłoką. W wersji matowej drewno pasuje doskonale do kuchni w stylu minimalistycznym.

Kuchnie z rysunkiem drewna warto połączyć z modnym detalem. Może być nim np. kolor. Ciemne drewno szczególnie dobrze współgra z czernią i bielą, zaś jasne z lekko przyćmionymi odcieniami beżowej barwy czy uroczymi pastelami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA