Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Cristal to ponadczasowe wzornictwo, które zachwyca licznymi zdobieniami. W takiej aranżacji doskonale sprawdzą się eleganckie dodatki, jak kryształowy żyrandol czy rzymskie rolety. Fot. Meble Vigo

Kuchnia w klasycznym stylu. Zobacz najpiękniejsze projekty

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 kwi 2016 21:18 (aktualizacja: 23 kwi 2016 21:19)

Klasyczne kuchnie to ponadczasowa elegancja, która nigdy się nie starzeje. Zobacz najpiękniejsze projekty.

Klasyczna kuchnia, choć może kojarzyć się z czymś przestarzałym, wcale taka nie jest. Współczesne kuchnie klasyczne to nowoczesność zamknięta w ramy eleganckich mebli o tradycyjnym wyglądzie. Wyposażone są w zaawansowane systemy okuć i profili, które znacznie usprawniają pracę w kuchni. To doskonałe połączenie piękna przeszłości z jakością przyszłości. 

Barwą dominującą w klasycznych aranżacjach kuchni jest biel. To ona nadaje meblom elegancki styl i podkreśla detale. Dodatkowo wnosi do wnętrza poczucie lekkości i czystości, dodaje jej przestrzeni. Nieodłącznym elementem kuchni klasycznych są przeszklone witryny. Dodają one eleganckiego stylu, ale pozwalają również wyeksponować piękną zastawę stołową czy kryształy. Na rynku dostępne są witryny ze szkłem ryflowanym, gładkie, ale również przesłonięte dekoracyjną kratką. To ostatnie rozwiązanie jest szczególnie popularne w kuchniach w angielskim stylu. Doskonałym uzupełnieniem klasycznej kuchni są także ozdobne cokoły górne. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA