Fot. Aran

Fot. Aran

  • Autor: bm
  • 11 wrz 2017 17:37 (aktualizacja: 14 wrz 2017 07:01)

Kuchnia w kolorach drewna - urok klasycznych rozwiązań

Niezależnie od tego, czy wybierzemy meble kuchenne z litego drewna, czy z materiałów drewnopochodnych w kolorach do złudzenia przypominających naturalny dąb, orzech czy jesion, będziemy cieszyć się ponadczasową i piękną zabudową.

KUCHNIE Z OTWARTYMI PÓŁKAMI

W tym sezonie na rynku najpopularniejsze są tzw. rodzime gatunki drewna, jak różne odcienie dębu, orzecha, sosny, klonu czy jesionu. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy w ofercie polskich lub zagranicznych producentów przykładów kuchni z drewna egzotycznego. Kolory drewna modne są niemal od zawsze, zasługują wręcz na miano meblowej klasyki. Pełne uroku są zarówno ciemne odcienie, pełne głębi, zdobione naturalnymi słojami i sękami, jak i jasne, przechodzące niemal w biel barwy zbliżone do brzozy czy klonu. Drewno wprowadza do wnętrza tak pożądane ciepło i przytulny klimat. Taka kuchnia jest symbolem domowego ogniska i zachęca do przebywania w niej jak najdłużej.

Wbrew pozorom drewno pasuje nie tyko do tradycyjnie urządzonych kuchni. Równie dobrze czuje się we wnętrzach typu loft i w pomieszczeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym czy rustykalnym.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce