Meble.com.pl - komfort na miarę

Zabudowy L zakończone półwyspem są doskonałą opcją do małego pomieszczenia, gdzie kuchnia graniczy z salonem. Projekt: Monika Olejnik. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia w kształcie litery L. Modne aranżacje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 lis 2016 08:33 (aktualizacja: 16 lis 2016 11:04)

Kuchnia w kształcie litery L to najpopularniejsze rozwiązanie w polskich domach. Zobacz modne aranżacje na kuchnię o takim układzie mebli.

Kuchnia w kształcie litery "L" to dobre rozwiązanie do wnętrz o każdej powierzchni. W małych wnętrzach pozwoli zaoszczędzić cenne miejsce, zaś w dużej, zorganizować pracę w sposób ciągły, abyśmy nie chodzili po kuchni bez sensu, plącząc się między szafkami. Aby tak było, należy w jednym narożniku ustawić lodówkę, za nią dalej zlew, pozostawić wolną, dużą powierzchnię roboczą, a w dalszej kolejności zamontować piekarnik i płytę grzewczą. Dzięki temu wszystko co jest w danej chwili potrzebne będzie znajdowało się pod ręką. 

Kuchnie w zabudowie "L" sprawdzi się przede wszystkim w wąskich pomieszczeniach. Często pozwala również wygospodarować miejsce do spożywania posiłków w kuchni, a więc ustawienie małego stolika i krzesła pod wolną ścianą. Kuchnie w kształcie litery "L" to doskonałe rozwiązanie zarówno do otwartych przestrzeni, jak i do zamkniętych. Można je z łatwością oddzielić od strefy dziennej, np. półwyspem.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA