Projekt Arte Architekci

Projekt Arte Architekci

  • Autor: bm
  • 12 gru 2017 21:19 (aktualizacja: 13 gru 2017 12:22)

Kuchnia w mieszkaniach Polaków - zobacz 10 pomysłów na wnętrze!

W klimacie loftowym czy w stylu skandynawskim? Nowoczesna czy z nutą klasyki? Pomysłów na umeblowanie i aranżację wnętrza kuchennego może być wiele. Tym razem prezentujemy 10 pięknych kuchni, zaprojektowanych przez profesjonalistów - dla ludzi o różnych stylach życia i upodobaniach.

Niezależnie od tego, w jakim stylu urządzimy kuchnię, musi ona odpowiadać temu, w jaki sposób żyjemy, co jest dla nas ważne, jak spędzamy czas na co dzień i od święta. Tylko spełniając ten warunek, będziemy mogli cieszyć się naszą kuchnią nawet przez wiele lat i nie znudzi nam się ona zbyt szybko. 

Podstawą oczywiście są meble - zarówno te wykonane na wymiar i według indywidualnych potrzeb i upodobań, jak i zakupione w gotowym zestawie. Chociaż tych ostatnich w mieszkaniach zaprojektowanych przez profesjonalnych designerów raczej nie znajdziemy. Tutaj wszystko jest "uszyte na miarę", jest owocem długich rozmów między projektantem a klientem, licznych wizyt w sklepach, przeglądania katalogów i wnętrzarskich stron internetowych. Decydując się na wnętrze zaprojektowane specjalnie dla nas, zyskujemy coś więcej niż tylko funkcjonalną zabudowę kuchenną - to również niezbędne dodatki, oświetlenie, usytuowanie względem siebie poszczególnych stref roboczych, odpowiednia ilość miejsca do przechowywania, dopasowany sprzęt AGD. Zobaczcie załączone projekty, które mogą być ciekawą inspiracją!


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce