Meble.com.pl - komfort na miarę

Białe fronty zarówno lakierowane jak i matowe są ponadczasowym elementem wyposażenia wnętrz. Fot. Zajc Kuchnie

Kuchnia w pełni schowana

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 lut 2014 08:02

Gładkie fronty, spuszczane rolety czy też przesuwne drzwi to tylko kilka możliwości na schowanie szafek kuchennych. W pełni zabudowane kuchnie to hit!

Schowana kuchnia sprawdzi się doskonale w nowoczesnych wnętrzach. Mocno minimalistycznych i niezwykle zachowawczych. Ściana lakierowanych frontów – szczególnie w bieli, która jest ostatnio niepodważalnym hitem – będzie nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale i eleganckim. Dla osób nie lubiących blasku, a znacznie bardziej ceniących sobie kunszt naturalnego drewna, spodobają się z pewnością przesuwne drzwi fornirowane, które skrywają za sobą doskonale zaprojektowaną kuchnię. Kuchnie całkowicie zabudowane, które nie dość, że przyciągają efektownym wyglądem, ale także skrywają nowoczesny sprzęt AGD znajdziemy w ofercie firmy Remeb. Meble produkowane są na indywidualne zamówienie i wykonane z najlepszych materiałów.

Zdobny minimalizm

Dodatkową dekorację mogą stanowić fronty ażurowe. Specjalna technika produkcyjna sprawia, że fronty takie wyglądają jak koronkowa wycinanka. Zaś wzory można nie tylko wybierać z szerokiej gamy już dostępnych opcji, ale także zaprojektować własne. Fronty ażurowe produkowane przez firmę Proform są wykonane z płyt MDF, a naniesione wzory zapewniają efekty trój wymiaru.

Zastosowanie pełnej zabudowy, która tworzy swoistą ścianę w lakierze, kolorze oraz fakturze, sprawdzi się w szczególności w mieszkaniach oraz domach, w których kuchnia jest otwarta na salon. Zapewni to pewnego rodzaju intymność, która pozwoli na nie odkrywanie kuchennych zakamarków. Nie wspominając już o tym, że sprytnie ukryje bałagan.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA