Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Verle Küchen

Kuchnia w szarościach - dla miłośników najnowszych trendów

  • Autor: bm
  • 18 gru 2017 08:19 (aktualizacja: 18 gru 2017 11:15)

Szary kolor w kuchni jest nieco kontrowersyjny, a przez to zarezerwowany raczej dla odważnych użytkowników, którym nieobce są najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, idealnie harmonizuje też z klimatem loftowym.

Może sprawiać wrażenie chłodnego, ale zazwyczaj daje się "oswoić" odpowiednimi dodatkami - blatami, kolorem ścian, kuchennymi akcesoriami. Może przybierać odcień ciemnego antracytu, ale ciekawie wygląda też w jaśniejszych, bardziej ciepłych wersjach. Dla amatorów minimalistycznych wnętrz polecamy zabudowę  monochromatyczną, wyłącznie w szarości. Dla mniej odważnych - połączenia dwóch lub więcej kolorów. Szarość dobrze komponuje się z bielą, czerwienią lub żółcią, ale także z odcieniami drewna, szczególnie jasnymi. 

Szara zabudowa kuchenna w najmodniejszym wydaniu to odcienie przypominające do złudzenia naturalny kamień, beton lub stal. Coraz bardziej popularne na rynku są nowoczesne laminaty odwzorowujące te struktury. Podobne efekty daje też zastosowanie materiałów kompozytowych, których wysokie parametry użytkowe uczynią naszą kuchnię solidną i funkcjonalną.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA