Fot. IKEA

Fot. IKEA

  • Autor: bm
  • 29 wrz 2017 08:32

Kuchnia w wersji ekonomicznej - wybierz gotowy zestaw mebli!

Gotowy zestaw mebli kuchennych to dobre rozwiązanie do niewielkiego, mało ustawnego wnętrza, a także dla osób, które chcą urządzić kuchnię jak najtaniej. To rozwiązanie do lokalu pod wynajem, kawalerki albo studenckiego mieszkania. Może być równie ładne i funkcjonalne jak zabudowa pod wymiar.

Gotowe zestawy kuchenne to popularna alternatywa dla zabudowy na wymiar. Choć znacznie tańsza, niekoniecznie gorsza jakościowo. Wybór mebli kuchennych spośród tzw. gotowych zestawów to dla wielu klientów mniejszy problem niż planowanie, zakup i realizacja kuchni na wymiar. Warto przy tym pamiętać o tym, że w wielu przypadkach gotowe zestawy w niczym nie ustępują „szytym na miarę” kuchniom – zarówno pod względem jakości zastosowanych materiałów czy akcesoriów, jak i pod kątem estetycznym.

Najprostszy komplet dostępny chociażby w markecie budowlanym składa się zazwyczaj z szafki pod zlewozmywak, kilku szafek stojących, w tym również z szufladami oraz szafek wiszących. Korpusy szafek kuchennych są najczęściej wyposażone w półki, opatrzone frontami wraz z okuciami oraz uchwytami. Podstawowy zestaw jest przeznaczony do niewielkich wnętrz i łatwo będzie go wkomponować w przestrzeń kuchenną niedużego mieszkania, a jego cena z dużym prawdopodobieństwem nie przekroczy 2.000-4.000 złotych. Oczywiście ofertę dla amatorów gotowych zestawów mają również renomowani producenci mebli kuchennych - warto przyjrzeć się tym propozycjom. Obok gotowych zestawów ciekawą propozycją są również kuchenne zestawy modułowe, z których można dowolnie komponować układy. Taką ofertę ma między innymi sieć IKEA, a także salony Agata.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce