Meble.com.pl - komfort na miarę

W kuchennym barze od strony kuchni można zastosować szafki, zaś od strony salonu otwarte półki, które posłużą jako miejsce na książki. Na zdjęciu kuchnia Paris. Fot. Nettoline

Kuchnia z barem. Tak pomysłowo ją urządzisz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 maj 2015 11:18 (aktualizacja: 08 maj 2015 07:56)

Bar w kuchni to ogromna wygoda, ale też interesujący element wyposażenia. Praktyczny szczególnie wtedy, kiedy otwieramy kuchenne wnętrze na salon. Przydatny w momencie, gdy z kuchni korzysta cała rodzina. Zobacz ciekawe pomysły na kuchnię z barem.

Bar to rozwiązanie doskonałe do kuchni w każdym stylu - nowoczesnej i klasycznej. Może pełnić wiele ról i dzięki niemu wnętrze kuchni staje się bardziej funkcjonalne. W zależności od potrzeb można stworzyć na niej miejsce do przygotowywania posiłków, umieszczając na blacie płytę grzejną. Strefę roboczą, jeśli zdecydujemy się pozostawić na niej wyłącznie pusty blat. Stół kuchenny, wówczas, kiedy ustawimy przy niej wysokie krzesła.

Kuchnia z barem to również dobry pomysł, jeśli chcesz połączyć kuchnię z salonem. Bar zasłania przestrzeń roboczą kuchni, chowa nieporządek i jasno zaznacza granicę pomiędzy pomieszczeniami. Bar może być przejściem z jednej strefy do drugiej. Jeśli pod blatem zastosujemy otwarte półki, od strony kuchni możemy na nich ustawić naczynia czy garnki, zaś od strony salonu, książki lub dekoracje.

Jeśli wciąż brakuje Ci inspiracji, zajrzyj do galerii zdjęć i zobacz jak można ciekawie urządzić kuchnię z wyspą.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA