Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała zabudowa w wersji total look i lekki w formie stół ze szklanym blatem to gustowna i elegancka kompozycja. Projekt: Arkadiusz Grzędzicki. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia z jadalnią. 20 sprytnych rozwiązań

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 lis 2014 15:23 (aktualizacja: 25 lis 2014 08:21)

Kuchnia jest sercem każdego domu. Dzisiaj przedstawiamy kilka ciekawych przykładów aranżacji na kuchnię z jadalnią - miejsca, gdzie gromadzą się bliscy, by wspólnie cieszyć się smakiem ulubionych potraw.

Kuchnia otwarta na jadalnię ma wiele zalet - nakrywanie do stołu, serwowanie dań, a także sprzątanie po posiłkach odbywa się w szybki sposób i z minimalnym nakładem sił. Takie rozwiązanie stwarza także idealne warunki do wspólnego spędzania czasu - w przestronnym, zaaranżowanym z pomysłem wnętrzu można się zajmować codziennymi, zwykłymi sprawami i wszelkimi pracami domowymi: gotowaniem, zabawą, odrabianiem lekcji, i w końcu jedzeniem - w towarzystwie najbliższych i przyjaciół. Zyskujemy okazję do rozmów i zacieśnienia więzi.  

Przewijający się przez dom goście nie czują się skrępowani, bo nie muszą odrywać gospodarzy od zajęć. W kuchni z jadalnią łatwo zatrzymać się na dłużej, wypić szklankę herbaty i omówić wszystkie codzienne sprawy. 

Pomysłów na ciekawą aranżacje kącika jadalnianego w bliskiej odległości od kuchni może być wiele. Niektóre przygotowane przez nas przykłady prezentują kuchnię oddzieloną od jadalni wyspą, barem lub małym barkiem, inne przedstawiają nowoczesną jadalnię będącą częścią otwartej strefy dziennej. Wszystkie wyglądają naprawdę ciekawie. Zobaczcie sami...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA