Meble.com.pl - komfort na miarę

Aneks kuchenny może być ozdobą otwartego wnętrza. Ciekawie zagospodarowane szafki będą wyglądały niczym obraz ścienny. Projekt: Monika Gorlikowska Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia z jadalnią. Tak urządzają ją inni

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 marz 2015 11:34 (aktualizacja: 11 marz 2015 08:45)

Kuchnia połączona z jadalnią to popularne w polskich domach zestawienie. Warto zobaczyć, jak urządzają ją Polacy i przenieść niektóre pomysły do własnego domu.

Dzięki połączeniu kuchni z jadalnią, można stworzyć naprawdę sporą przestrzeń otwartą, która nie tylko będzie funkcjonalna, ale też doda wnętrzu objętości. Takie zestawienie jest szczególnie praktyczne w małych mieszkaniach, gdzie o dużym stole, jako oddzielnej jadalni, można niejednokrotnie tylko pomarzyć. Wówczas sprawdzi się zabieg, jakim jest otwarcie kuchni na przestrzeń dzienną. Zastosowanie baru, przy którym będzie można zjeść obiad, sprawi, że nie będziemy musieli wstawiać do mieszkania stołu. 

Jadalnię w dużym domu warto usytuować w pobliżu kuchni. Dzięki temu komunikacja pomiędzy tymi strefami będzie łatwiejsza. W polskich domach lokuje się jadalnię zarówno w wąskim korytarzu, stanowiącym wyjście z kuchni, jak również na dużej, otwartej przestrzeni, najczęściej sąsiadującej z wyjściem na taras. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie znajdziecie najciekawsze projekty z polskich domów...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA