Meble.com.pl - komfort na miarę

W kuchni, której będzie przebywać kilkuosobowa rodzina stół z krzesłami to obowiązkowe wyposażenie. Fot. Nolte

Kuchnia z jadalnią. Zobacz najlepsze aranżacje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 gru 2014 15:06 (aktualizacja: 15 gru 2014 08:05)

Kuchnia z jadalnią to obowiązkowy zestaw do domu lub mieszkania. Zobaczcie jak wygospodarować miejsce na stół i krzesła we wnętrzach o różnej powierzchni.

Kuchnia, w której znajduje się jadalnia to skarb. Każdy wie, że posiłki powinno się spożywać siedząc wygodnie i bez pośpiechu. Ponadto wspólne śniadania, obiady i kolacje spajają rodzinę, dlatego jadalnia w domu, choćby niewielka, jest bardzo ważna. 

Ci, którzy są szczęśliwymi posiadaczami dużych domów, gdzie jest miejsce na wygospodarowanie oddzielnej jadalni nie mają żadnych problemów. Ci jednak, którzy mieszkają na niewielkich lub nieustawnych powierzchniach powinni dobrze zapoznać się z ofertą producentów mebli, ponieważ wbrew pozorom znalezienie stołu i krzeseł do niewielkiej kuchni, wcale nie jest takie trudne. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które nie tylko tradycyjnie się rozkładają, ale mają także opuszczane boki blatu, aby można było je umieścić pod ścianą, a w chwili przyjęcia większej ilości gości, wygodnie powiększyć blat. Do wyboru są także stoliki, które na pierwszy rzut oka wyglądają na kawowe, jednak po pociągnięciu odpowiedniej wajchy, podnoszą się do góry, stając się pełnowymiarowym stołem obiadowym. W małych wnętrzach doskonale sprawdzą się też malutkie, kwadratowe stoliczki dwuosobowe, z możliwością powiększenia lub o okrągłych kształtach. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA