Meble.com.pl - komfort na miarę

Szary półwysep stanowi doskonałą parę z białą zabudową kuchenną. Tuż przed półwyspem znalazło się miejsce na stół jadalniany. Projekt: Lucyna Stanek. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia z półwyspem. Piękne zdjęcia z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 marz 2016 08:44 (aktualizacja: 25 marz 2016 08:15)

Półwysep to praktyczne rozwiązanie w kuchni otwartej na salon. Zobacz piękne zdjęcia z polskich domów.

Półwysep w kuchni daje równie dużo możliwości co samodzielna wyspa. Jednak do półwyspu nie potrzebujemy w kuchni aż tak wiele miejsca, by go zbudować. 

To doskonałe miejsce przygotowywania posiłków, wystarczy, że umieścimy na blacie półwyspu płytę grzewczą. Jeśli jednak miejsce do gotowania stworzymy w innym miejscu, możemy wówczas półwysep przeznaczyć na miejsce robocze w kuchni. Duża ilość blatu jest niezbędna, a półwysep świetnie się do tego nadaje.

Półwysep kuchenny to także doskonała alternatywa dla stołu jadalnianego. Może więc służyć jako miejsce do spożywania posiłków. To doskonałe rozwiązanie szczególnie w małych mieszkaniach, gdzie nie ma miejsca na duży stół z krzesłami, a potrzebne jest jednak miejsce przy którym można w spokoju zjeść obiad czy kolację. Półwysep idealnie sprawdza się w kuchniach, które otwarte są na salon. Pozwala on w pewnym stopniu zasłonić roboczą przestrzeń kuchenną i wyeksponować z kuchni to co najlepsze. Jednocześnie też tworzy granicę pomiędzy kuchnią, a salonem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA