Meble.com.pl - komfort na miarę

Wysoka zabudowa pozwala na przechowywania dużej ilości suchej żywności, szczególnie, jeśli wyposażymy je w wygodne, wysuwane w całości systemy cargo. Może służyć jako spiżarka. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia z wysoką zabudową. Dużo pięknych zdjęć

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 wrz 2016 08:40 (aktualizacja: 07 wrz 2016 09:00)

Wysoka zabudowa w kuchni to bardzo wygodne rozwiązanie. Oferuje nie tylko dużo miejsca do przechowywania - jest również prawdziwą ozdobą wnętrza.

Wysoka zabudowa sprawdzi się w każdej kuchni - otwartej i zamkniętej, małej i dużej. Jest bardzo funkcjonalna, pozwala bowiem ukryć sprzęt AGD, a co ważniejsze - pomieścić wszystkie niezbędne sprzęty kuchenne, naczynia oraz akcesoria. Świetnie sprawdza się jako pojemna spiżarnia, do której łatwy dostęp zapewniają różnego rodzaju systemy organizacji. 

Minimalizm, ład i prawie laboratoryjny wygląd kuchni z wysoką zabudową, przypadną do gustu wszystkim tym, którzy cenią nowoczesność we wnętrzu, choć szafki pod sam sufit z powodzeniem można stosować także we wnętrzu utrzymanym w bardziej tradycyjnym stylu. W zależności od tego jaką stylistykę preferujemy we wnętrzu, fronty wysokiej zabudowy powinny oddawać jego charakter. Dzięki temu całość zaprezentuje się harmonijnie i wizualnie spójnie. 

Sprawdź pomysły projektantów na meble z wysoką zabudową. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA