Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Kruppe nawiązuje stylem do wnętrz skandynawskich. Praktyczności dodaje jej wysoka zabudowa umieszczona w ścianie. Fot. Vigo Meble

Kuchnia z wysoką zabudową. Piękne zdjęcia

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 lut 2016 08:49 (aktualizacja: 12 lut 2016 08:07)

Jeden słupek, dwa lub pełna ściana w wysokiej zabudowie to zawsze doskonały pomysł na aranżację kuchni. Zobacz świetne projekty i przekonaj się, jak praktyczna może być kuchnia z wysoką zabudową.

Wysoka zabudowa kuchenna zyskała ogromną popularność. Coraz częściej decydujemy się na meble pod sam sufit, ponieważ są one znacznie bardziej praktyczne i funkcjonalne, niż przedzielone blatem szafki górne i dolne. Pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchni, zapewniają dodatkowe miejsce co przechowywania, ale co ważne, wpisują się również w trend nowoczesnych, minimalistycznych kuchni.

Wysoka zabudowa pięknie prezentuje się z frontami na wysoki połysk, bez uchwytów i w najmodniejszych kolorach, tj. biel, beże, szarości czy dekory drewna. Możemy zamontować w niej AGD na wygodnej wysokości, ukryć lodówkę, bądź stworzyć mini spiżarnię. Im więcej słupków wybierzemy, tym większą ilość miejsca do zagospodarowania zyskamy.

Wysoka zabudowa to także doskonała propozycja do aneksów kuchennych otwartych na strefę dzienną. W pełni zagospodarowana szafkami ściana da wrażenie czystej, harmonijnej przestrzeni. Warto połączyć ją z wyspą lub barkiem. Zapewnimy sobie wówczas wygodne miejsce do przygotowywania posiłków, ale również wyznaczymy granicę między kuchnią, a salonem. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA