Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia z wysoką zabudową. Połączenie bieli i beżu w połysku prezentuje się bardzo nowocześnie. Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot Bartosz Jarosz

Kuchnia z wysoką zabudową. Zdjęcia z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 lis 2016 09:31 (aktualizacja: 18 lis 2016 10:44)

Praktyczna, pojemna i w dodatku modna. Wysoka zabudowa kuchenna to coś, co warto mieć. Zobacz ciekawe aranżacje z polskich domów.

Wysoka zabudowa kuchenna to niezwykle praktyczne rozwiązanie zarówno do kuchni małych, jak i dużych. W każdym przypadku wnętrze zyska na funkcjonalności oraz ogólnej estetyce. Kuchnia jest bowiem miejscem, w którym potrzebujemy najwięcej miejsca do przechowywania, a wysoka zabudowa może zapewnić go pod dostatkiem.

Wielkoformatowe meble, jak słupki z wewnętrznymi systemami cargo, czy po prostu wysokie szafki pozwolą zagospodarować przestrzeń w sposób maksymalny. Drobny sprzęt AGD używany sporadycznie, serwisy obiadowe, a nawet sucha żywność znajdą w nim miejsce, a my będziemy mieli również do wszystkich tych rzeczy łatwy dostęp. Wysoka zabudowa jest również doskonałym miejscem na montaż sprzętów AGD. Możemy schować w niej lodówkę, albo umieścić piekarnik na wygodnej wysokości czy mikrofalę, bądź ekspres do kawy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA