Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kuchnia z półwyspem. Ściana nad blatem wykończona fioletowym szkłem świetnie urozmaica wnętrze. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia z wyspą. 15 pomysłów, które musisz zobaczyć

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 03 gru 2014 08:54 (aktualizacja: 04 gru 2014 08:04)

Kuchnia z wyspą to idealne rozwiązanie w domu jednorodzinnym. Tego typu zabudowa najlepiej sprawdza się bowiem w dużych wnętrzach. Blat roboczy umieszczony na środku kuchni może pełnić różne funkcje: kuchenki, zlewozmywaka lub po prostu miejsca, przy którym spożywamy posiłki.

Wyspa w kuchni stanowi idealne rozwiązanie w dużych i przestronnych wnętrzach. Dobrze zaprojektowana i rozbudowana, może wyznaczać granicę w otwartych pomieszczeniach lub pełnić rolę pełnowartościowej kuchni - w zależności od upodobań, może stanowić blat roboczy, miejsce do zmywania albo gotowania.  

Wyspa może mieścić pod blatem półki, szuflady lub szafki w różnorodnych kombinacjach, umożliwia też wspólne przygotowywanie posiłków kliku osób przy kuchennym blacie i nie zmusza ich do odwracania się tyłem do reszty domu, co zapewnia lepszy kontakt z dziećmi bawiącymi się w salonie, czy też swobodną rozmowę z gośćmi zgromadzonymi przy kuchennym stole. 

Wyspa może służyć nie tylko do przygotowania posiłków, można ją też powiększyć o blat kuchenny, dostawić wysokie krzesła, aby stała się miejscem do spożywania posiłków. 

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA