Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia Patrycja marki Atlas Kuchnie jest nieskazitelnie biała. Ściana nad blatem wykonana z niebieskiego szkła idealnie ją ożywia. Ciekawym motywem wnętrza jest jedna ze ścian pomalowana farbą kredową, na której można zapisywać różne informacje. Fot. Atlas Kuchnie

Kuchnia z wyspą. 20 pięknych zdjęć

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 kwi 2016 12:06 (aktualizacja: 09 kwi 2016 15:59)

Jest nie tylko ozdobą kuchni, ale pełni różne funkcje. Wyspa kuchenna to nieograniczone pole możliwości aranżacyjnych.

Wyspa kuchenna to dziś jeden z najatrakcyjniejszych typów zabudowy. Co przesądza o popularności tego rozwiązania? Bez wątpienia jest to nie tylko modny, ale również wygodny i wielofunkcyjny mebel kuchenny. Wybierając wyspę możemy mieć pewność, że przestrzeń kuchni nie tylko zyska na funkcjonalności, ale będzie się również prezentować efektownie. 

Wyspę można z powodzeniem zaadoptować ją na strefę zmywania, gotowania czy dodatkowy blat roboczy. Co więcej, pod blatem znajdzie się wystarczająco dużo miejsca na pojemne szuflady czy nawet piekarnik. Dzięki wyspie będziemy mieć więc wiele możliwości aranżacji kuchni. Jej ogromną zaletą jest również fakt, że doskonale prezentuje się w każdym stylu - nowoczesnym czy klasycznym.

Ustawiona w centralnym miejscu kuchni wyspa może być także alternatywą dla jadalni i pełnić rolę stołu, przy którym będą spożywane posiłki. W kuchniach otwartych na salon może dodatkowo wyznaczać granice stref, będąc jednocześnie interesującym tłem dla strefy dziennej. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA