Meble.com.pl - komfort na miarę

Biała kuchnia w minimalistycznym stylu. Wyspa pełni rolę miejsca gotowania i przygotowywania posiłków. Umieszczono w niej okap montowany na blacie .Projekt: Małgorzata Błaszczak. Fot. Artur Krupa

Kuchnia z wyspą. Najmodniejsze propozycje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 cze 2016 08:18 (aktualizacja: 29 cze 2016 08:59)

Wyspa w kuchni może mieć wiele różnych zastosowań. To praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto lubi gotować.

Jeśli spędzanie czasu w kuchni jest dla ciebie przyjemnością, to z pewnością też docenisz funkcjonalność tego miejsca. Nie ma bowiem nic gorszego, niż niewystarczająca ilość miejsca na blacie czy brak odpowiedniej ilości szafek do przechowywania kuchennych akcesoriów. Praktycznym rozwiązaniem może być wyspa kuchenna. To przestrzeń, która może mieć wiele różnych zastosowań - w zależności od potrzeb. 

Miłośnicy pichcenia z pewnością pokochają strefę gotowania na wyspie. Płyta grzewcza i spora ilość wolnego blatu, na którym można siekać i mieszać składniki potraw. Dzięki temu przygotowywanie posiłków będzie przyjemnością. Ponadto jeśli wyspa otwarta jest na strefę dzienną, podczas gotowania będziemy mogli śmiało rozmawiać z czekającymi w salonie gośćmi.

Wyspa nieprzeznaczona na żadną ze stref kuchennych, może być również doskonałą przestrzenią do przesiadywania w kuchni, jak również dodatkową powierzchnią do spożywania posiłków. Osobną jadalnię warto pozostawić na większe uroczystości, zaś codzienne posiłki celebrować właśnie siedząc przy wyspie w kuchni. To świetne miejsce do rodzinnych spotkań po całym dniu pracy, czy szybkiej porannej kawy.

W galerii prezentujemy kilka ciekawych aranżacji z wykorzystaniem wyspy kuchennej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA