Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia w połysku z wyspą. Połyskujące fronty pięknie komponują się z czarnym blatem wyspy. Projekt: Anna Fodemska. Fot. Bartosz Jarosz

Kuchnia z wyspą. Piękne meble z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 maj 2017 08:49

Przestrzeń kuchni bywa trudna do urządzenia. Wyspa pozwoli zaaranżować ją w sposób funkcjonalny i modny. Zobacz, jakie meble wybrali Polacy.

Wyspa w kuchni to popularne rozwiązanie, które powodzeniem cieszy się w szczególności wśród osób posiadających domy. Nic dziwnego, bowiem wyspa potrzebuje odpowiedniej ilości przestrzeni, aby można ją było ładnie wyeksponować. Umieszczona w centralnym punkcie kuchni będzie prawdziwym kuchennym centrum dowodzenia. Co więcej, może sprawić, że kuchnia stanie się sercem domu, w którym wszyscy domownicy będą chętnie przebywać.

Dla osób, które lubią gotować w większym gronie, wyspa to wprost doskonałe rozwiązanie. Przy jednym blacie może bowiem stać wygodnie kilka osób, ponieważ dostęp do wyspy mamy aż z czterech stron. Co więcej, może nam ona służyć jako bar śniadaniowy przy którym co rano będziemy pić poranną kawę. W zależności od tego, czy zamontujemy na niej płytę grzejną, zlewozmywak, czy pozostawimy pusty blat, wyspa będzie pełniła w kuchni różne role. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA