Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia San Marino marki Gała Meble, to stonowane barwy, doskonale pasujące do skandynawskich wnętrz. Cena: około 3 tys zł. Fot. Gała Meble

Kuchnia za mniej niż 5 tysięcy. Zobacz najciekawsze propozycje

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 maj 2015 08:25 (aktualizacja: 22 maj 2015 08:21)

Nie jest sztuką wydać niebotyczne pieniądze na aranżację kuchni. Sztuką jest stworzyć kuchnię za mniej niż 5 tysięcy i cieszyć się jej funkcjonalnością oraz pięknem przez długie lata. Zobaczcie jak to zrobić.

Ogromny wybór produktów pozwala nam dziś na tworzenie aranżacji w domu, które naprawdę nie kosztują wiele. Dotyczy to wyposażenia każdego pomieszczenia, również kuchni. Zarówno dużą, jak i małą przestrzeń kuchni można urządzić funkcjonalnie i modnie, nie wydając na nią fortuny. 

Najprostszym, jak również najtańszym rozwiązaniem będzie zabudowa kuchenna w formie aneksu, bowiem szafki narożne należą do najdroższych ze wszystkich gotowych elementów. Jeśli z nich zrezygnujemy, koszty znacznie spadną. W dużych kuchniach można zrezygnować także z zabudowy górnej, jeśli wystarczy nam miejsca wyłącznie w dolnych szafkach. 

Najdroższe kuchnie, to te na indywidualne zamówienie. Jeśli nie mamy wymagającej przestrzeni, np. ze skosami czy wnękami, możemy śmiało zdecydować się na gotowe szafki kuchenne. Szeroki wybór frontów czy wewnętrznych systemów pozwoli na dopasowanie kuchni do własnych potrzeb. W gotowych zestawach znajdziemy meble w dosłownie każdej stylistce, od nowoczesnych po angielskie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA