Meble.com.pl - komfort na miarę

"Subway" Villeroy & Boch. Fot. Villeroy & Boch

Łazienka dla dzieci - kolorowe propozycje

  • Autor: kh
  • 27 sie 2014 18:03

Jakie meble pasują do łazienki, z której korzystać będą przede wszystkim dzieci? Wybór dostępnych, oryginalnych i kolorowych kolekcji jest naprawdę duży.

Oddzielna łazienka dla dzieci to już nie absolutny ewenement, ale coraz częstszy widok w wielu polskich domach. Coraz częściej bowiem rodzice mogą sobie pozwolić na urządzenie oddzielnego pokoju kąpielowego dla siebie, niewielkiej toalety dla gości i utrzymanej w kompletnie innym duchu łazienki przystosowanej do specyficznych potrzeb dzieci i nastolatków

Jak jednak urządzić to wnętrze, by rzeczywiście spełniało oczekiwania, a jednocześnie trafiało w gust małego użytkownika? Odpowiedź na to pytanie można znaleźć przeglądając kolekcje łazienkowe proponowane dziś przez producentów mebli. Można wśród nich znaleźć zarówno bryły utrzymane w żywych barwach - czerwieniach, turkusach, żółciach, które ożywią nawet najbardziej oszczędnie zaaranżowane wnętrze, jak też uniwersalne, najczęściej białe bryły, które doskonale wpiszą się w pomieszczenia o kolorowych ścianach i wielu dodatkach.

Zapraszamy do oglądania.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA