Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble łazienkowe z kolekcji "Venezia" Fot. Stolkar

Łazienka na wysoki połysk - 10 propozycji mebli

  • Autor: kh
  • 29 kwi 2014 11:16

Lśniące łazienki podbijają rynek. Wykończone na wysoki połysk meble do pokojów kąpielowych cieszą się rosnącym zainteresowaniem konsumentów.

Wykończenie mebli na wysoki połysk ma tyleż samo zwolenników, co przeciwników. Niektórzy zarzucają im trudność w utrzymaniu w czystości, inni chwalą nietuzinkową estetykę. Cokolwiek by jednak o połysku nie powiedzieć, z całą pewnością zajmują one pewne i niezagrożone miejsce w ofecie producentów. Popularnością cieszą się zwłaszcza kolekcje dedykowane wnętrzom łazienkowym.

Główną zaletą wykończonych w wysokim połysku mebli do pokojów kąpielowych jest to, że optycznie powiekszają pomieszczenie. Zaleta ta jest tym istotniejsza, że zdecydowana większość łazienek w polskch domach i mieszkaniach nie jest zbyt duża. Poza tym "połyskujące" w świetle meble sprawiają wrażenie bardziej czystych niż te wykończone w macie, a w przypadku łazienek ma to olbrzymie znacznie.

Warto zauważyć, że coraz większa część błyszczących mebli łazienkowych nie jest już utrzymana w królującej jeszcze do niedawna niepodzielnie bieli. Producenci coraz odważniej wprowadzają do swoich ofert meble utrzymane w mocnych, wyrazistych barwach, które mogą stać się determinantą całej łazienkowej aranżacji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA