Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko Presto firmy Wersal. Fot. Wersal

Łóżka do męskiej sypialni - jak stworzyć ekscytujące wnętrze

  • Autor: mg
  • 11 sty 2018 15:12 (aktualizacja: 12 sty 2018 11:41)

Mężczyźni, zwłaszcza będący singlami, urządzając sypialnię, stawiają przede wszystkim na wygodę i oryginalność. Dlatego wybierają łóżka intrygujące formą, zwłaszcza, gdy mają do dyspozycji większą powierzchnię do zagospodarowania.

10 najciekawszych mebli do sypialni 2017 roku

Intensywna, energetyczna kolorystyka albo gama minimalistycznych odcieni - sypialnia mężczyzny musi podkreślać osobowość właściciela, a przecież łóżko jest jej centralnym elementem. Dlatego mężczyźni szczególną wagę przywiązują do aranżacji właśnie tego wnętrza. Po łóżka utrzymane w żywych kolorach sięgają ci, którzy chcą chwytać życie całymi garściami, pełni energii i pomysłów. Z kolei stonowana kolorystyka najbardziej przemawia do indywidualistów ceniących spokój i życiową harmonię.

Dekoracyjność nie jest argumentem, który przemawiałby do mężczyzn urządzających sypialnię. Stąd ich pierwszym wyborem stają się łóżka o minimalistycznych, ale też oryginalnych formach, które mają sugerować ich wysmakowany gust. Chętnie przy tym sięgaja po łóżka z tapicerowanymi zagłówkami. To jedyny ukłon w stronę tradycji. Zresztą zwykle i tak pikowania przybierają dość nowoczesną postać, a nawet mające tradycyjną formę zagłówki zestawiane są z bardzo niestandardowymi leżyskami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA