Łóżko Fendy firmy Wersal. Fot. Wersal

Łóżko Fendy firmy Wersal. Fot. Wersal

  • Autor: mg
  • 15 gru 2017 11:35 (aktualizacja: 18 gru 2017 10:14)

Łóżka z pikowanym wezgłowiem – zobacz piękne, stylowe i nowoczesne meble

Łóżka z wezgłowiem zdobionym pikowaniami przywodzą na myśl wysmakowany gust i klimat pełen luksus. Choć zwykle kojarzone są ze stylem retro lub glamour, można je spotkać również w meblach na wskroś nowoczesnych. Prezentujemy najciekawsze łóżka z pikowaniami dostępne w polskich sklepach.

Zobacz meble, które powinny znaleźć się w każdej sypialni!

Pikowanie to niezwykle uniwersalny sposób zdobienia mebli. Sprawdza się niezależnie od stylu wnętrza. Szczególnie efektownie wygląda na wezgłowiach łóżek, sprawiając, że mebel zyskuje wyjątkowy status, przykuwa wzrok i zachęca do wypoczynku. Dlatego też dobrze jest umieszczać łóżka z pikowanymi wezgłowiami w dużych sypialniach, żeby w pełni wyeksponować ich walory.

Pikowania, choć zwykle kojarzą się ze stylistyką retro, co potwierdza również oferta dostępna w sklepach, to jednak do niej się nie ograniczają. Co więcej, coraz częściej pojawiają się w nowoczesnych modelach łóżek. Wówczas jednak nie przypominają zdobień doskonale znanych choćby z sof w stylu chesterfield, lecz zdobią wezgłowie geometrycznymi figurami o różnej wielkości i kształcie lub równoległymi liniami. Zresztą nowoczesne technologie sprawiają, że możliwe jest uzyskiwanie bardzo różnorodnych wzorów. Dzięki temu łóżka z pikowanym wezgłowiem równie dobrze wpiszą się w wystrój stylizowanych sypialni, jak i urządzonych przez miłośników nowoczesnych wnętrz.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce