Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko, które wygląda jak wakacyjny namiot. Dzięki zamykanej części dziecko w łatwy sposób może zapewnić sobie odrobinę prywatności. Fot. Cuckooland

Łóżko dla dziecka. Modele do spania i zabawy

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 wrz 2014 07:31

Łóżko dla dziecka nie musi oznaczać wyłącznie prostego stelaża na czterech nogach i materaca. Wystarczy puścić wodze fantazji i postawić w dziecięcym pokoju mebel inny niż wszystkie.

Spanie pod namiotem to już nie tylko domena wakacyjnych wyjazdów. Teraz można mieć to na co dzień we własnym pokoju. Zapewniają to łóżka wyglądające jak namioty lub wozy campingowe. Dla miłośników wyścigówek polecamy łóżeczka wyglądające niczym samochody rajdowe z prawdziwego zdarzenia. Nietypowy stelaż skrywa w sobie wygodny materac, dziecko więc może poczuć się jakby spało w kokpicie samochodu.

Wśród dziewczynek szczególną popularnością cieszą się łóżka wyglądające jak pałac księżniczki. W tym celu warto wybrać łóżko na antresoli, gdyż pod leżanką można się bawić, a nawet zasłonić specjalną kotarą. Oczywiście w różowym kolorze.

Łóżka o nietypowych stelażach to dobre rozwiązanie również z tego względu, że dzięki swojej stylistyce pobudzają dzieci do kreatywnej zabawy. A nauka kreatywności jest przecież bardzo istotną sprawą w rozwoju dziecka.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA