Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko "Dream Luxury Marina" pasuje do sypialni w marynistycznym stylu. Fot. Swarzędz Home

Łóżko w sypialni. Modele z miękkim zagłówkiem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 23 paź 2014 12:00 (aktualizacja: 28 paź 2014 08:12)

Stylowe i przede wszystkim bardzo wygodne. Łóżko z pikowanym zagłówkiem to hit wśród mebli do sypialni. Sprawdźcie najciekawsze modele...

Nie tylko efektownie wygląda, ale również zapewnia komfort. Dzięki temu, że jest wysoki i miękki, można swobodnie oprzeć na nim plecy, np. podczas czytania książki w łóżku. Ma także inne zalety, jak chociażby to, że chroni ścianę przed zabrudzeniami, a to właśnie ona jest na nie najbardziej narażona.

Warto łóżko z pikowanym zagłówkiem ustawić w centralnym punkcie sypialni, tak by zagłówek był odpowiednio wyeksponowany. Może on bowiem stanowić piękną ozdobę całej sypialni i pełnić rolę detalu, przykuwającego uwagę. 

Do wyboru jest wiele rodzajów pikowanych zagłówków. Mogą być pikowane w kratkę lub poprzecznie, zaś zagłębienia mogą być wypełnione grubą nicią, ćwiekami lub dekoracyjnymi kryształkami. Pikowane zagłówki wykonane są zarówno z delikatnego materiału, jak i sztywnej, grubej skóry. Dzięki takiemu szerokiemu wyborowi, istnieje możliwość dobrania łóżka z pikowanym zagłówkiem do niemalże każdego stylu w sypialni.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA