Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko we wnęce z dekoracyjną tapetą wyznaczy strefę spania w sypialni. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Łóżko z zagłówkiem. Zobacz pomysły z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 lip 2017 08:46

Zagłówek łóżka, to nie tylko praktyczny element wyposażenia sypialni, ale również prawdziwa ozdoba. Zobacz najlepsze pomysły z polskich domów.

Łóżko z miękkim zagłówkiem to doskonałe rozwiązanie do sypialni. Szczególnie wtedy, jeśli zależy nam na przytulnej aranżacji i dużej wygodzie. To rozwiązanie pozwoli wygodnie oprzeć plecy podczas czytania w łóżku książki, ale również w ciekawy sposób zagospodarować pustą ścianę. Na rynku znajdziemy szeroki wachlarz łóżek z wysokim zagłówkiem, ale możemy go wykonać również na zamówienie bądź całkiem samodzielnie.

 Najmodniejszym rodzajem zagłówka są modele pikowane. Ozdobione dżetami, grubą nicią lub kryształkami wprowadzą do aranżacji wnętrza ciekawy styl. Wybierając zagłówek na zamówienie, możemy stworzyć go za pomocą specjalnych paneli pokrytych miękką tkaniną. Takie elementy możemy ułożyć na całej wysokości ściany, dzięki czemu staną się designerską, nietuzinkową ozdobą.

Jeśli mamy małą sypialnię, łóżko możemy również obudować. Szafki zawieszone nad oraz dookoła łóżka zapewnia sporą ilość miejsca do przechowywania, jednocześnie nie zajmując wiele przestrzeni.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA